Rôzne

Najväčší zraz bavorákov na východe sľubuje veľkú šou. Hľadajú sa najkrajšie dievčatá z okolia

Mladý Humenčan Samuel Cárik je hlavným organizátorom najväčšieho zrazu bavorákov na východnom Slovensku, ktorý sa uskutoční v lete na letisku v obci Volica. Účasť potvrdili aj hudobné esá ako DJ Milan Lieskovský. Už teraz sa hľadajú tiež najkrajšie dievčatá z okolia, ktoré budú súťažiť v MISS zrazu.

Ilustračný obrázok k článku Najväčší zraz bavorákov na východe sľubuje veľkú šou. Hľadajú sa najkrajšie dievčatá z okolia
Zdroj: Dnes24.sk

Ako informujú organizátori tohto zrazu, súťažiace budú odprezentované v prestížnych časopisoch a na víťazku čaká prvá cena v hodnote 500 eur. Dievčatá, ak chcete ísť do toho, môžete využiť kontakt missbmweast@gmail.com a bližšie info nájdete tiež na plagáte v galérii.

Najväčší zraz bavorákov na východnom Slovensku sa uskutoční 17.-18. júla na letisku v obci Volica. Vystúpia tam DJ Milan Lieskovský, DJ Pedro, DJ Jimmy, Gipsy Čáve či Rusinske Holosy. K slovu sa dostane aj driftérska legenda z Košíc Roman Kuchárik a kopa ďalších.

Súčasťou programu budú taktiež merané šprinty, slalom, sexy car wash, drift taxi, nočná show a ďalší atraktívny program. Bližšie info nájdete aj na tejto facebookovej stránke.

Informácie pre Humenné 24 poskytol za organizátorov Milan Struňák.

Foto: ilutračné, minuloročný zraz

Hľadajú sa najkrajšie dievčatá z okolia
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM