Rôzne

HLASUJTE: Kde v Humennom sa najlepšie býva?

Mnohí z vás Humenné isto veľmi dobre poznajú. No kde v našom meste sa najlepšie býva? Zahlasujte aj vy...

Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: Kde v Humennom sa najlepšie býva?
Zdroj: Dnes24.sk

Humenné je pre mnohých srdcové mesto. Sú aj takí, čo si život v nejakom inom azda ani nevedia predstaviť. Zamýšľali ste sa však niekedy nad tým, v ktorej konkrétnej časti mesta sa podľa vás býva najlepšie?

Práve na to je zamerané online hlasovanie, ktoré vám práve teraz prinášame a aké sme tu ešte nemali. V ňom môžete aj vy zahlasovať za lokalitu, o ktorej si myslíte, že práve tá je v rámci Humenného pre bývanie tá najlepšia voľba.

Na výber máte až 14 možností, ktoré predstavujú jednotlivé časti mesta. Ak však máte vytypovanú konkrétnu ulicu, ktorú neviete jednoznačne zaradiť do niektorej z možností, zvoľte tú časť, ktorá je k danej ulici najbližšie.

Hlasovať môžete do budúceho piatku, teda do 5. apríla 09:00 hod. Po tomto termíne vás oboznámime s humenskou lokalitou, ktorá v tomto online hlasovaní získala najviac hlasov a ktorú si tak naši čitatelia zvolili za tú, v ktorej sa podľa nich býva najlepšie.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A vráťte sa s nami ešte o niekoľko rokov späť. Prostredníctvom tejto fotogalérie si totiž môžete zaspomínať na Humenné z roku 1983.

Humenčania, pocestujete v čase: Archívne FOTKY mesta, ktoré stojí za to vidieť
18
Galéria
Zdroj: brožúrka Humenné a okolie

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM