Tlačové správy

Čítajte časopis Norbi Update Spravodaj a schudnite!

Sieť predajní Norbi Update prichádza na slovenský trh s vlastným časopisom Spravodaj Norbi Update. Časopis je od júla 2014 dostupný pre zákazníkov na pultoch predajní Norbi Update a bude vychádzať ako pravidelný mesačník.

Ilustračný obrázok k článku Čítajte časopis Norbi Update Spravodaj a schudnite!
Zdroj: Dnes24.sk

Dostupný však bude aj širokej verejnosti do schránok domácností vo všetkých regiónoch, v ktorých sa nachádzajú Norbi Update predajne. Časopis obsahuje množstvo zaujímavých článkov s tipmi a odporúčaniami na diétne programy, ako aj reálne príbehy ľudí, ktorým sa podarilo s výrobkami so zníženým obsahom sacharidov zlepšiť kvalitu svojho života. Spravodaj prináša aj informácie o výrobkoch exkluzívne dostupných v predajniach Norbi Update, ako aj o akciách a hitoch mesiaca. Informoval o tom špecialista na zdravú výživu Norbi Update Ivan Gallo.

„Pre našich stálych, ale aj nových zákazníkov, sme pripravili16-stranový Spravodaj o zdravom životnom štýle. Venuje sa predovšetkým širokému sortimentu potravín dostupných v predajniach Norbi Update.Všetky sú zásadne bez pridaného cukru, majú nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index. Preto sú vhodné pre rôzne diéty, ale i chudnutie. V časopise sa naši zákazníci, ale i ďalší čitatelia dozvedia podrobnosti o zdravom stravovaní a zdravom životnom štýle. Ponúkneme v ňom nielen aktuálne produktové novinky, najpredávanejšie výrobky, ich zloženia, ale aj tipy na jedálniček, rôzne recepty, či vzájomné kombinácie výrobkov vhodných na varenie. Aj gazdinky si prídu na svoje. Poradíme ľuďom trpiacim ochoreniami, ako diabetes, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, choroby tráviacej sústavy, ako zmeniťstravovacie návyky. Zdravým zas ukážeme, ako môžu včas dbať o svoje zdravie. Aj prostredníctvom ľudí, ktorí od základov zmenili svoj život, chceme poukázať na to, že všetky zmeny v organizme začínajú v každom veku správnou stravou,“ konštatoval I. Gallo.

Dodal, že v predajniach Norbi Update po celom Slovensku prebiehajú počas leta zľavy na vybrané výrobky. Do konca júla za každý nákup alkoholického alebo nealkoholického nápoja, ktorý je súčasťou ponuky, získajú zákazníci každý druhý nápoj rovnakého sortimentu s 22 % zľavou. Akcia sa vzťahuje na rôzne druhy vybraných nápojov – od letných vitamínových nápojov Fruit Drink, so zvýšeným obsahom vitamínu C v siedmich skvelých príchutiach, cez džúsy, až po pivo s višňovou príchuťou a sladidlom zo stévie a s obsahom alkoholu len 2,1 %, či osviežujúce zdravé červené, ružové a biele vína.

„V letnom období ponúkame aj celú škálu mrazených dezertov, ako gaštanové pyré, koláčiky a mrazené krémy s rôznymi polevami bez pridaného cukru, so sladidlom zo stévie. Zo sladkých pokrmov je v ponuke nová Update1 Horká čokoláda s kúskami sušeného pomaranča, či ovocné džemy Update 1 Family Jam. Z pekárenských výrobkov zasa máme nové oškvarkové a syrové pagáče z plundrového cesta,“ uzavrel I. Gallo. Viac informácií je na www.update.sk

Čítajte časopis Norbi Update Spravodaj a schudnite!
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM