Rôzne

Chcete si vyraziť? Neprehliadnite výber NAJ podujatí tohto týždňa v Humennom

Ak sa chystáte užiť si ďalší júnový týždeň v Humennom aj účasťou na zaujímavom podujatí, neprehliadnite redakčný výber tých naj...

Ilustračný obrázok k článku Chcete si vyraziť? Neprehliadnite výber NAJ podujatí tohto týždňa v Humennom
Zdroj: Dnes24.sk

Streda: Zlatá európska liga mužov a žien

V humenskej športovej hale sa v stredu predstavia slovenské reprezentačné tímy mužov a žien a to v rámci Zlatej európskej ligy 2019. Mužov čaká v našom meste od 16:00 hod. zápas proti Lotyšom, ženy nastúpia od 20:00 hod. proti reprezentačnému výberu Česka.

Piatok: Nirvana Revival Band

V piatok si do Castle Music Clubu môžete prísť pripomenúť najväčšie hity legendárnej kapely Nirvana, ktorú zaiste netreba nikomu bližšie predstavovať. Začiatok koncertu je naplánovaný na 20:00 hod.

Sobota: HE – FEST

History Art & Music Club naplánoval na túto sobotu festival humenských kapiel s názvom HE – FEST. Prebiehať bude na dvoch pódiách, najprv vonku a druhé bude v klube. Predstavia sa MPM trio, Face the whisper, The Beatles acoustic, PETCOMPANY, The Spants, SIX PLANETS. Vonku nebudú chýbať festivalé stany. Začiatok podujatia o 18:00 hod.

Sobota: Janais

V sobotu od 19:00 hod. sa v Adel cafe uskutoční koncert speváčky Janais v sprievode jej manžela a gitaristu Petra Kothaja. Janais zaspieva svoje piesne známe z éteru, no predstaví aj najnovšie skladby z jej posledného albumu a zaznejú aj francúzske šansóny a ľudovky v moderných úpravách.

Sobota/Nedeľa: Môj dedo spadol z Marsu

V sobotu o 16:00 hod. a v nedeľu o 15:35 hod. dáva Kino Fajn rodinnú sci-fi snímku Môj dedo spadol z Marsu. Popis: Život dievčatka Uny sa v jednej chvíli otočí hore nohami. Jej deda unesú mimozemšťania. Una zistí, že jej dedo je sám mimozemšťan, ktorého raketa havarovala na zemi pred mnohými rokmi. V pivnici objaví dedovho pilota, malého mrzutého robota. Una a robot majú necelých 24 hodín na to, aby našli a zachránili deda. Počas výnimočných dobrodružstiev sa spriatelia, racionálnu robotickú logiku nahradia emócie a Unina láska zachráni jej čiastočne mimozemskú rodinu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Pozrite si v pripojenej galérii fotky z príprav kúpaliska na Šírave.

OBRAZOM: Takto prebiehajú prípravy na leto v rekreačnej oblasti Kaluža na Šírave
7
Galéria
Zdroj: TASR

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM