Tlačové správy

Akcia á la Divoký západ sa blíži: Toto všetko vás čaká na najväčšom podujatí svojho druhu v Európe!

Už sa to nezadržateľne blíži. Všetci milovníci jazdenia na koňoch, dobrej muziky, nekončiacej zábavy, jednoducho Divokého západu to už musia mať poznačené v kalendári. Tým kľúčovým dátumom je 24.-25 júl.

Ilustračný obrázok k článku Akcia á la Divoký západ sa blíži: Toto všetko vás čaká na najväčšom podujatí svojho druhu v Európe!

Práve tieto dni je na programe Ródeo Muráň a jeho 23. ročník. Každoročne počas akcie zaplavia okolité parkoviská autá so značkami od Bratislavy až po najvýchodnejší východ. Do obce Muráň v revúckom okrese prichádzajú milovníci divokého západu a jazdenia na koňoch. Obzvlášť tí, ktorí majú v sebe súťažné gény. Ide o najväčšie a najstaršie podujatie svojho druhu v Európe.

Muránske ródeo nie je len o rodeo súťažiach, ale najmä aj o zábave. Na žiadnom ročníku nechýbajú známi speváci či hudobné skupiny. Aj tento rok sa, ako inak, predstavia legendy country scény, zábavové kapely a súčasné špičky slovenskej hudobnej scény.

Pre návštevníkov, ktorí sa rozhodnú stanovať, bude v areáli pripravené stanové mestečko. Pre ostatných návštevníkov budú dispozícii dve veľké záchytné parkoviská.

Program 23. ročníka Ródeo Muráň

(24. – 25. júl 2015, obec Muráň, lokalita Peprovice)

Piatok
Veslári
Rock Reunion
Heľenine oči
Kali a Peter Pann
MEGA Oldies Disco Párty

Sobota doobeda
Sčamba
Ródeo súťaže

Sobota popoludní
Žobráci
Ploštín Punk
U.K.N.D
Karel Gott Rock show
Kabát revival

Viac informácií nájdete aj na www.rodeomuran.sk.

foto: ilustračná

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM