Rôzne

A je to tu, čas stužkových: Toto je najpopulárnejší únos triednej knihy v Humennom z minulého roka!

Čas stužkových slávností začína niekde už v septembri, končí prevažne v januári. Azda najkrajšie obdobie v živote stredoškolákov. Súčasťou toho celého sú aj populárne videá únosov či pečatenia triednych kníh, kde študenti čoraz viac predvádzajú svoju kreativitu.

Ilustračný obrázok k článku A je to tu, čas stužkových: Toto je najpopulárnejší únos triednej knihy v Humennom z minulého roka!
Zdroj: TASR

Minulý rok sme vás o niektorých videách informovali aj na našom portáli. Teraz, s odstupom približne dvanástich mesiacoch môžeme označiť to najpopulárnejšie – únos s najväčším počtom pozretí.

Tým najpopulárnejším je VIDEO maturantov 4. D z Obchodnej akadémie v Humennom, ktoré má k dnešnému dňu 7 596 pozretí. Títo študenti zahodili všetky zaužívané scenáre a rozhodli sa napodobniť Rytmusov videoklip.

Ako pre Humenné 24 vtedy povedal maturant Rasťo, video sa natáčalo v Slovenskej Volovej a celé to trvalo približne 8 hodín. „Chceli sme mať originálne pečatenie. Natočiť to proste trochu inak. Spolužiakovi Martinovi napadlo, že by sme sa mohli inšpirovať klipom od Rytmusa AKM.“ 

Foto: ilustračné

Toto je najpopulárnejší únos triednej knihy v Humennom z minulého roku!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM