Rôzne

10 otázok o humenskom námestí: Poznáte srdce nášho mesta naozaj dobre?

Mnohí ním prechádzajú denno-denne. Je miestom nákupov, obedov, kávičiek či prechádzok. Taktiež sa na ňom schádzajú tisícky ľudí počas najväčších akcií v meste. Ste presvedčení, že Námestie slobody v Humennom naozaj poznáte? Predveďte sa v našom kvíze.

Ilustračný obrázok k článku 10 otázok o humenskom námestí: Poznáte srdce nášho mesta naozaj dobre?
Zdroj: Dnes24.sk

Námestia predstavujú srdce každého mesta a inak tomu nie je ani v Humennom. Pred pätnástimi rokmi zrekonštruované Námestie slobody je vyhľadávaným cieľom domácich v každodennom živote, ale i turistov. Trúfnite si na 10 otázok týkajúcich sa humenského námestia.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Tak poďte do toho :).

Hrajte tu: Ako dobre poznáte humenské námestie?

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte dominantu nášho mesta, históriu humenského športu, známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o Humennom, alebo či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM