Futbal

Nové FOTKY z prešovského futbalového štadióna: Mechanizmy už zrovnali tribúnu so zemou

Ako to aktuálne vyzerá na futbalovom štadióne Tatrana Prešov? Najnovšie snímky z miesta vám to priblížia. Ako vidno, nekrytá tribúna je už zrovnaná so zemou.

Ilustračný obrázok k článku Nové FOTKY z prešovského futbalového štadióna: Mechanizmy už zrovnali tribúnu so zemou
13
Galéria

Hlasy o tom, či sa vôbec začne s búracími prácami na staručkom štadióne prešovského Tatrana, pominuli koncom januára, keď sa doňho prvýkrát zahryzli mechamizny. V tom období sme vám priamo z miesta priniesli aj fotky. Po čase tak činíme opäť. Ako je napríklad na nových záberoch vidno, netrvalo dlho a nekrytá tribúna, ktorá bola určená na búranie je už zrovnaná so zemou.

Ako isto viete, prešovskí futbalisti hrajú domáce zápasy už viac ako rok v prechodnom domove pod Tatrami, kde sa im však výsledkovo nedarí.

Ako je známe, na spomínané búracie práce by mali nadviazať práce stavebné. A po ich dokončení sa má stať nový prešovský futbalový štadión realitou, čo bude znamenať aj návrat našich futbalistov na domácu pôdu. V pláne je, že prvé súťažné zápasy by sa na novom prešovskom štadióne mali hrať v druhej polovici roka 2019.

A ako to momentálne v areáli starého prešovského futbalového štadióna vyzerá bez nekrytej tribúny? To si už môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Aktuálne zábery zo štadióna Tatrana Prešov: Takto to tam vyzerá
13
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie