Ľubomír Hudačko Hokej

Nová sezóna sa blíži aj pre hokejistov Prešova: Aké posily klub doplnia a aké bude vstupné?

Niektoré športové súťažné ligy sa už rozbehli naplno, onedlho to čaká aj prešovských hokejistov. Zaujímalo nás, aké majú možné posily do kádra a aké vstupné čaká pre divákov na majstrovských zápasoch. Pozrite si prehľad.

Ilustračný obrázok k článku Nová sezóna sa blíži aj pre hokejistov Prešova: Aké posily klub doplnia a aké bude vstupné?
Zdroj: Dnes24.sk

Prvými istými hráčmi PHK do novej sezóny sú: Ľuboslav Vartovník, Erik Ivančo, Dušan Kobeľa, Igor Jaroš, Filip Pekarčík, Marcel Pavlovský, Michal Kivader. Na spadnutie je dohoda s Vladimírom Čopákom a túžbu hrať za rodný klub prejavila dvojica Ľubomír Chovan – Ľubomír Caban.

Kryštalizuje sa aj možná cena vstupeniek na základnú časť 2014/15: Tá by mala byť v rozmedzí od 1,50 eur do 2 00 eur, hoci presná suma ešte nie je určená. Permanentky sú v hodnote 25 eur.

„Zmena nastala aj v prípravných zápasoch. Doposiaľ boli tieto zápasy vždy s voľným vstupom, avšak situácia sa zmenila. Najbližší zápas v utorok 26.8.2014 proti Debrecenu bude cena vstupenky jedno euro. Táto suma je na všetkých štadiónoch prvej ligy počas prípravy,“ uvádza klub na oficiálnej stránke facebooku.

Dôvod, prečo sa bude platiť je, aby klub mohol po každom stretnutí pokryť náklady na rozhodcov, usporiadateľov, svetelné tabule a podobne. „Riaditeľ klubu Marek Krasničan preto prosí všetkých fanúšikov, aby tieto veci rešpektovali a boli klubu verní,“ doplnil PHK.

foto: archív phk

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM