Ľubomír Hudačko Správy

Nehoda skomplikovala dopravu, časť diaľnice zavreli: Nákladiak s bagrom na návese narazil do konštrukcie!

Kvôli nehode je časť diaľnice pri Prešove pre nehodu uzavretá! V smere na Prešov je prejazdná v jednom jazdnom pruhu. Podľa operačného strediska Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove obchádzka vedie cez Široké a horský priechod Branisko.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda skomplikovala dopravu, časť diaľnice zavreli: Nákladiak s bagrom na návese narazil do konštrukcie!
Zdroj: Webnoviny.sk

Od Fričoviec v smere na Poprad je diaľnica pre nehodu uzavretá. Nad obcou Široké totiž narazilo nákladné auto s bagrom na návese do dopravnej konštrukcie, ktorú poškodilo.

Ako informovala operačná dôstojníčka Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, približne o polnoci zasahovali na mieste hasiči z Beharoviec a odstraňovali poškodenú časť dopravnej konštrukcie, cesta však stále nie je prejazdná. Pri nehode nebol nikto zranený.

Úsek diaľnice od Fričoviec v smere na Poprad bude podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jany Migaľovej uzavretý, pokiaľ cestári dopravnú konštrukciu neopravia. Tunel Branisko je uzavretý pre pravidelnú údržbu až do soboty 18.10., do polnoci.

foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM