Krimi

Násilie sa neustále stupňovalo: Kežmarčan neváhal uhasiť cigaretu na ženinom krku!

Agresivita opitého muža nemala hraníc. Manželka mala zo života peklo.

Ilustračný obrázok k článku Násilie sa neustále stupňovalo: Kežmarčan neváhal uhasiť cigaretu na ženinom krku!
Zdroj: Policajný zbor SR

Poverený policajt v Kežmarku vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečné vyhrážanie, z ktorého na základe získanej dôkaznej situácie bolo vznesené obvinenie 36-ročnému mužovi.

Tento Kežmarčan, podľa policajnej správy, opakovane svoju manželku fyzicky i psychicky atakoval.

Domáci teror

Naposledy začiatkom tohto roka, v noci ju zobudil a požadoval od nej 50 eur. Manželka mu peniaze dala, chcela predísť hádke a konfliktom,“ uvádza detaily otrasného prípadu prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

To mu však nestačilo a teror pokračoval. Popoludní prišiel manžel domov znovu opitý a žene sa opäť vyhrážal ublížením na zdraví i zabitím. „Žena odišla do inej izby no muža agresivita neprešla. Skončilo to tým, že uhasil ohorok z cigarety na jej krku,“ opisuje prípad domáceho násilia hovorkyňa.

Ďalší útok

Žena utiekla z bytu preč. Večer sa vrátila domov, no agresor už na ňu čakal v chodbe a hneď na ňu zaútočil. „Napadnutá žena sa snažila brániť, no proti agresívnemu mužovi nemala šancu. Opäť utiekla z bytu preč a privolala políciu,“ dodáva Ligdayová.

Muž bol policajnou hliadkou obmedzený na osobnej slobode. Na obvineného muža bol spravovaný podnet na jeho väzobné stíhanie.

Foto: Ilustračné

Témy, ktoré hýbu Slovenskom:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM