Krimi

Muž dospal údajnú nočnú v policajnej cele: Po Prešove jazdil úplne na mol!

Hliadka muža zastavila na Prešovskej ulici v Prešove za prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti v obci. Následne polícia zistila, že jazdil úplne na mol.

Ilustračný obrázok k článku Muž dospal údajnú nočnú v policajnej cele: Po Prešove jazdil úplne na mol!
Zdroj: KR PZ Trnava

Viac ako tri promile nafúkal v utorok muž (49) z obce Chmeľov (okres Prešov) po tom, ako ho policajná hliadka zastavila na Prešovskej ulici v Prešove za prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti v obci.

Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. Ako ďalej pokračovala, opakované dychové skúšky na obsah alkoholu v krvi ukázali stúpajúce hodnoty.

„Po zastavení hliadkou Chmeľovčan nafúkal 1,45 mg/l, čo predstavuje 3,03 promile. Vodič bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia,“ uzavrela Ligdayová s tým, že polícia voči nemu vzniesla obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Kuriózne na prípade je, že vodič sa priznal aj k tomu, odkiaľ údajne ide opitý. „Vodič tvrdil, že je po nočnej. A keďže bol následkom tohto konania obvinený za prečin Ohrozenie pod vplyvom návykovej látky, nočnú dospal v cele policajného zaistenia,“ informujú k prípadu prešovskí policajti na sociálnej sieti.

Informácie o tom, ako jazdiť opatrne sa dozviete v priloženom videu od mužov zákona.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Zdroj: YouTube.com

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie