Monika Földešiová Tlačové správy

Limitovaná jarná ponuka: Využite internet len za 9,90 € a vyhrajte letnú dovolenku k tomu!

Jeden z najúspešnejších telekomunikačných operátorov na Slovensku prichádza so skutočne akčnou ponukou! Slovanet pripravil pre svojich existujúcich, ale aj nových zákazníkov, pokračovanie úspešnej kampane Netom svetom so Slovanetom. V nej sa hrá o 15 exkluzívnych zahraničných a domácich dovoleniek.

Ilustračný obrázok k článku Limitovaná jarná ponuka: Využite internet len za 9,90 € a vyhrajte letnú dovolenku k tomu!
Zdroj: Dnes24.sk

Noví aj existujúci zákazníci, ktorí si predĺžia svoju zmluvu, sa už počas jari môžu tešiť na leto. Na nastávajúce jarné obdobie si Slovanet pripravil pre svojich zákazníkov súťaž o množstvo zaujímavých dovoleniek na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pri aktivácii akejkoľvek služby budú zaradení do žrebovania o víkendové pobytu v Aquacity Poprad či zážitkové pobyty na gazdovstvách. Hlavnou výhrou je 6 poukážok na dovolenku snov podľa vlastného výberu v hodnote 1 000 €.

Operátor aj naďalej ponúka výhodné ceny internetu už od 9,90 € a k tomu atraktívnu ponuku balíkov a doplnkových služieb. K akciovým službám je navyše možné si na prvé 3 mesiace zdarma aktivovať antivírusovú ochranu ESET SmartSecurity a až na rok zadarmo online úložisko Moja aktovka.

Akcia platí do 30. apríla 2014. Podrobné informácie k akciovej ponuke nájdete na www.slovanet.net/sk/akcia a www.netomsvetom.sk.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM