Komunálne voľby

KOMPLETNÝ PREHĽAD: Ako vo voľbách dopadli kandidáti do prešovského zastupiteľstva?

Prinášame vám zaujímavé informácie. Takto podľa výsledkov mestskej volebnej komisie dopadli jednotliví kandidáti na post mestského poslanca v Prešove.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Ako vo voľbách dopadli kandidáti do prešovského zastupiteľstva?
Zdroj: Dnes24.sk

Zvolení kandidáti do prešovského MsZ:

Meno a priezvisko kandidáta Politický subjekt Počet platných hlasov

Volebný obvod č. 1

1. Mikuláš Komanický, PhDr. Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 2066
2. Zuzana Bednárová, RNDr., PhD. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1904
3. Igor Kivader Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana, 1670
4. Juraj Hudáč, Ing. Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 1669
5. Slávka Čorejová, PaedDr. NEKA 1514
6. Jozef Demčák, Ing. NEKA 1483
7. Svetlana Pavlovičová, Ing., MBA Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 1445

Volebný obvod č. 2

1. Richard Drutarovský, Ing. Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana, 972
2. Lenka Kohániová, Ing. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 680
3. Jaroslava Kutajová, Mgr. Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 624

Volebný obvod č. 3

1. Rastislav Mochnacký, Ing. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1363
2. Pavol Neupauer, Mgr. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1256
3. František Oľha, Ing. Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana, 1225
4. Marta Kollárová, Ing., PhD. NEKA 1178

Volebný obvod č. 4

1. Renáta Fedorčíková, Ing. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1165
2. Janette Langová, PhDr. NEKA 1165
3. Martin Kovalčík, Ing. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1007
4. Emil Chlapeček, Mgr. Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 836

Volebný obvod č. 5

1. Peter Krajňák, Mgr. Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 1332
2. Ľudovít Malaga, Ing. Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 1307
3. Vladimír Feľbaba, Mgr. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1008
4. Miroslav Benko, PaedDr., MBA Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, 1000

Volebný obvod č. 6

1. Rudolf Dupkala, PhDr., PhD., MBA, DBA NEKA 1472
2. Daniela Mrouahová, MUDr. NEKA 1217
3. Zuzana Tkáčová Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1109
4. Michal Džupin, Mgr. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 839

Volebný obvod č. 7

1. Štefánia Andraščíková, doc. PhDr., PhD., MPH NEKA 1489
2. Lukáš Anderko Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1463
3. Marcela Antolová, PhDr. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1410
4. Martin Lukáč, Ing. Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, 1400
5. Martin Eštočák, JUDr. NEKA 1382

Nezvolení kandidáti do prešovského MsZ:

Meno a priezvisko – Politický subjekt – Počet platných hlasov

Volebný obvod č. 1

  • Dominik Šotik – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1409
  • Richard Korpáš, Mgr. – Kresťanskodemo­kratické hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1397
  • Štefan Hermanovský – Kresťanskodemo­kratické hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1323
  • Patrik Benčík, JUDr., – NEKA – 1284
  • Stanislav Sendek, Ing. – Kresťanskodemo­kratické hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1231
  • Ján Benko, Mgr., PhD. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 1219
  • René Polačok – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 1217
  • Miroslav Novák, Ing. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1165
  • Marek Číž, Ing. – NEKA – 1135
  • Dagmar Vojteková, Ing. – NEKA – 1128
  • Renáta Kopilcová, Mgr. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 1080
  • Jana Ciha, Mgr. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 1060
  • Martin Slavoš, Mgr. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1038
  • Katarína Andráš Lešková, JUDr. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 1027
  • Peter Milkovič – NEKA – 980
  • Peter Šulík – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 886
  • Ivan Bobák, Bc. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 866
  • Štefan Šimočko, Mgr. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 822
  • Martin Vokál, Mgr. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 784
  • Igor Tkáč, Mgr. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 710
  • Ľubomír Vaško, Ing. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 647
  • Marcel Izdenczy – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 356
  • Radko Soročina – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 346

Volebný obvod č. 2

  • Margaréta Čišková, Mgr. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 620
  • Marta Segl'ová, Mgr. – NEKA – 619
  • René Pucher, JUDr. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 598
  • Judita Čechová, PhDr. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 533
  • Peter Bobko, Mgr. – NEKA – 512
  • Peter Bandura, Mgr. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 508
  • Erik Ivanov, Ing. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 494
  • Ján Luterán, JUDr. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 491
  • Martina Copáková – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 410
  • Roman Polášek – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 402
  • Martin Dolinský, Bc. – NEKA – 354
  • Igor Kobulský, Ing. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 288
  • Ján Hudák – NEKA – 183

Volebný obvod č. 3

  • Pavol Biroš, Mgr. – Kresťanskodemo­kratické hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1097
  • Jozef Višňovský, Ing. – NEKA – 983
  • Martin Lipka, PhDr., PhD. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 968
  • Pavol Leško – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 779
  • Slávka Vaníková, Mgr. – NEKA – 710
  • Jarmila Vokálová, Mgr. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 623
  • Vladimír Borecký, Mgr. – NEKA – 522
  • Ľudmila Nováková-Marcinčínová Ing., PhD., MBA – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 493
  • Martin Angelovič, RNDr., PhD. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 476
  • Michal Majdák, Mgr. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 472
  • Pavol Kleban, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 462
  • Daniel Bača, Ing. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 416
  • František Maňkoš – Národná koalícia – 298
  • Michal Eliáš – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 253
  • Konštantín Oršul'ák, Mgr. – NEKA – 184

Volebný obvod č. 4

  • Valéria Drobňáková – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 769
  • Marián Svocák, Ing. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 690
  • Patrik Tomič, PaedDr. – NEKA – 687
  • Ján Haluška – NEKA – 659
  • Václav Louma, JUDr., MBA – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 589
  • Katarína Balková, Mgr. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 556
  • Jaroslav Ol'ha, Ing. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 553
  • Jaroslav Výboštek, Ing., PhD. – NEKA – 517
  • Rastislav Zima, Mgr. – NEKA – 485
  • Milada Macourová, Bc. – NEKA – 445
  • Stanislav Grega – NEKA – 437
  • Jozef Palša, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 309
  • Andrej Džugan, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 304
  • Jozefína Klučerovská, – Ing. Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 265
  • Juraj Volčko – NEKA – 258
  • Jozef Dušenka, Ing. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 243
  • Antónia Marčáková, Ing. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 222
  • Andrea Brehová – Kotleba Ľudová strana Naše Slovensko – 207
  • Elena Oláhová – NAJ – Nezávislosť a Jednota – 124

Volebný obvod č. 5

  • Stanislav Lukáč, Mgr. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 912
  • Jana Kočišová Čižová, Bc. Mgr. – NEKA – 851
  • Juraj Hreha, Ing. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 779
  • Róbert Mačej – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 710
  • Rudolf Voit – NEKA – 651
  • Peter Škrepták – NEKA – 616
  • Rastislav Feriančik, Ing. – NEKA – 541
  • Ľuba Král'ová, PhDr., PhD. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 538
  • Mikuláš Bodnár, Ing. – NEKA – 485
  • Marta Fertal'ová – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 422
  • Marián Petro, Bc. – NEKA – 349
  • Ľuboš Kráľ – Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice – 323
  • Alena Molčanová, Mgr. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 302
  • Pavol Sabol, Ing. arch. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 266
  • Tomáš Hangoni, doc. PhDr., PhD. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 255
  • Patrik Paľa, Bc. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 234
  • Peter Križ – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 229
  • Marek Košč – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 208
  • Ľuboslav Krajňák, Mgr. – ÚSVIT
  • Margita Vavreková, Ing. – Národná koalícia – 86

Volebný obvod č. 6

  • Marek jenčo, Mgr. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 832
  • Michal Krupa, Mgr. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 790
  • Zuzana Ondrejčáková, Mgr. – NEKA – 699
  • Richard Dubovický – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 618
  • Štefan Szidor, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 543
  • Patrik Derfiňák, doc. PaeDr., PhD. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 524
  • Ľubomír Gerda, Ing. – NEKA – 447
  • Veronika Šoltisová – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 443
  • Ivan Baláž, Mgr., PhD. – SPOLU – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana – 436
  • Radovan Mamrilla – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 398
  • Ľudovít Sabol – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 381
  • Ružena Horváthová, PhDr. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 346
  • Erika Michalčinová – Národná koalícia – 343
  • Andrej Buday, Ing. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 280
  • Branislav Obal – Národná koalícia – 195
  • Igor Kreta, RSDr. – Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice – 164

Volebný obvod č. 7

  • Martin Ďurišin, PhDr., PhD. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 1267
  • Peter Šmeringai, Ing., PhD. – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 1020
  • Michael Mikloško, Ing. – NEKA – 918
  • Miroslav Barna, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 840
  • Jozef Pravda – Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Nova – 799
  • Martin Marton, Mgr. art. – Národná koalícia – 731
  • Zdenko Valášek, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 729
  • Tomáš Kinik, Ing. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 700
  • Lukáš Brehuv, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 506
  • Miroslav Tásler – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 493
  • Jozef Čokina, Ing. – SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST- HÍD – 419
  • Tibor Bindas, MVDr. – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 366
  • Rudolf Kolesár – Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice – 267
  • Peter Kuchár – Sloboda a Solidarita, SME Rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana – 265
  • Peter Ihnat – Doma Dobre – 264
  • Michal Mamrilla – Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice – 211
  • Jozef Wožniak, Ing. – Doma Dobre – 209
  • Alojz Jusko, Ing. – Doma dobre – 113
  • Jozef Dužda – Strana rómskej koalície – 109

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie