Ľubomír Hudačko Futbal

Káder Tatrana opustili ďalší futbalisti. Na skúške sú dvaja legionári

V polovici februára začína jarná časť Fortuna ligy, na ktorú sa pripravuje aj Tatran Prešov. Opäť v kádri nastali zmeny, na skúške sú aj dvaja legionári.

Ilustračný obrázok k článku Káder Tatrana opustili ďalší futbalisti. Na skúške sú dvaja legionári
Foto: Ľubomír Hudačko / Zdroj: Dnes24.sk

V kádri fortunaligového 1. FC Tatran Prešov nastalo niekoľko zmien. V tíme už nepokračuje poltucet hráčov z jesennej časti, naopak na skúške sú dvaja hráči z Chorvátska a Česka. Informovala o tom oficiálna klubová stránka.

V Interi Bratislava by mal pokračovať Adekunle Issa, ktorý v Prešove hosťoval z AS Trenčín. V Tatrane už nepočítajú ani s Okelsiim Miliutinom, Mojmírom Trebuňákom, Jurajom Hovančíkom, Patrikom Jackom a Jakubom Wiezikom, ktorý je na skúške v Podbrezovej. S Erikom Streňom prebiehajú rokovania a o miesto v Tatrane Prešov bojujú dvaja legionári. Chorvátsky ofenzívny krídelník Nikola Gatarič a český útočník Petr Hošek. Do ich ďalšieho zotrvania v klube prehovoria aj najbližšie prípravné zápasy.

Prešovčanov čaká v dňoch 17.- 19. januára sústredenie na Štrbskom Plese, generálkou na jarnú časť Fortuna ligy bude 10. februára zápas proti Partizánu Bardejov.

  • aktuálny káder 1. FC Tatran Prešov: Jozef Talian, Patrik Lukáč, Adrián Slančík, Lukáš Micherda, Maduka Christopher Udeh, Martin Luberda, Richard Kačala, Jakub Bartek, Dominik Jacko, Tomáš Sedlák, Ján Dzurík, Dávid Keresteš, Matej Grešák, Miroslav Petko, Martin Dupkala, Peter Katona, Roland Černák, Michal Kráľovič, Timotej Múdry, Jozef Špyrka
  • na skúške: Nikola Gatarič (Chorv.), Petr Hošek (ČR)

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie