Tlačové správy

Jesenná AKCIA: Získajte k internetu zvýhodnený notebook alebo tablet už od 1 eura

Telekomunikačný operátor Slovanet pripravil pre nových aj existujúcich zákazníkov jesennú akciovú ponuku internetu, televízie a telefonovania. Aha, čo okrem toho môžete ešte získať!

Ilustračný obrázok k článku Jesenná AKCIA: Získajte k internetu zvýhodnený notebook alebo tablet už od 1 eura
Zdroj: Dnes24.sk

Po letnom období, kedy Slovanet ponúkal k svojim službám aj tablet, prichádza na jeseň s rozšírenou ponukou. Zákazníci v nej majú možnosť dokúpiť si k akejkoľvek internetovej službe alebo k balíku okrem obľúbeného tabletu Lenovo aj notebook rovnakej značky za extra výhodnú cenu, a to už od 1 eura k programu alebo balíku Maxi. Notebook Lenovo B50–30 je vhodný výber pre každodennú prácu či štúdium, má výkonný procesor, kvalitný HD displej, DVD mechaniku, Wi-Fi a ďalšie dôležité funkcie.

Každý nový alebo existujúci zákazník, ktorý si predĺži zmluvu, bude zároveň zapojený do žrebovania o 5 poukážok v hodnote 1 000 eur na nábytok od slovenského výrobcu Decodom. Výherca si bude môcť zvoliť tovar podľa vlastného výberu – od zariadenia do kuchyne až po detskú izbu pre školáka či študenta.

K tomu Slovanet pribalí všetkým novým záujemcom aj doterajším zákazníkom dátové úložisko Moja aktovka na 12 mesiacov zadarmo a pre zákazníkov digitálnej televízie 7-dňový TV archív vybraných staníc taktiež zadarmo.

Pre viac informácií o tejto akciovej ponuke a overenie dostupnosti internetu navštívte stránku www.slovanet.sk/akcia alebo zavolajte na bezplatné číslo 0800 608 608.

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM