Je jednou z NAJREŠPEKTOVANEJŠÍCH novinárok: V Prešove bude diskutovať Barbora Šišoláková
Odhaľuje nespravodlivé praktiky politikov, poukazuje na ich prešľapy pri stavaní drahých víl a venuje sa tiež téme ochrany zvierat.
Dlhodobo sa venovala tiež témam životného prostredia, no po zmenách v STVR dochádzalo k zmenám v obsahu príspevkov redaktorov, a tak sa niekoľko novinárok a novinárov rozhodlo z verejnoprávneho prostredia odísť.
Jednou z nich bola práve Barbora Šišoláková.
Spolu s Michalom Kovačičom a Adelom Ghannamom následne naštartovali nový projekt 360tka, kde má Barbora „pod palcom“ investigatívu.
V prešovskej Christianii jej budú kladené otázky aj na fungovanie nezávislého politického portálu a kto má záujem byť pritom, má jedinečnú šancu. Už túto nedeľu 23.11.2025 o 19:00 sa bude dať vypočuť si názory jednej z najrešpektovanejších novinárok.