Ľubomír Hudačko Krimi

Hrôza v prešovskej MHD: Muž v trolejbuse kopal do sedadiel a napadol dve dievčatá!

Vodič MHD v utorok popoludní oznámil na linku 158, že vo vozidle má výtržníka. Ten podľa polície napadol dve neplnotelé dievčatá.

Ilustračný obrázok k článku Hrôza v prešovskej MHD: Muž v trolejbuse kopal do sedadiel a napadol dve dievčatá!
Zdroj: Dnes24.sk

Na miesto udalosti bola vyslaná policajná hliadka.

Agresívne správanie

„Po príchode na miesto bolo zistené, že verejne a na mieste verejnosti prístupnom, v priestoroch jednej z trolejbusových liniek v Prešove sa Vladimír (28) dopustil hrubej neslušnosti.“

„Hneď po nástupe do trolejbusu sa správal veľmi agresívne, pľuval po zemi, kopal do sedadiel. Neskôr fyzicky napadol dve slečny a to vo veku 15 a 16 rokov, jednu z nich dlaňou ruky udrel do tváre,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Ligdayová.

Prešovčan bol podľa hovorkyne zadržaný, bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Násilie aj v minulosti

„Ide o muža, ktorý už bol za obdobné konanie – násilnú trestnú činnosť – právoplatne odsúdený. Poverený príslušník na obvineného podal podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie,“ doplnila Ligdayová.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Prešov – Sever podľa jej slov v prípade začal trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva, z ktorého vzniesol obvinenie tomuto výtržníkovi.

Vo videu nájdete aj dôležité informácie k téme týrania žien.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Zdroj: YouTube.com

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM