Futsalisti FK Ekoprim Prešov štartujú novú sezónu: Prvý zápas hrajú v Humennom

Štartuje futsalová liga, kde o víťazstvo v základnej časti a postup do baráže zabojujú aj hráči FK Prešov. Ich súperom v 1. kole bude Angels Humenné.

Ilustračný obrázok k článku Futsalisti FK Ekoprim Prešov štartujú novú sezónu: Prvý zápas hrajú v Humennom
Foto: Peter Handzuš / Zdroj: Dnes24.sk

Druhá futsalová liga Východ vstúpi v piatok do novej sezóny. Celkovo bude mať šesť účastníkov. Na všetky tímy čaká v základnej časti desať zápasov, každý bude hrať s každým raz doma a raz vonku.

„Konečne nám začína liga, tešíme sa, do prvého zápasu sa ideme pobiť o tri body. Pred troma týždňami sme vyhrali Východoslovenský Superpohár, to nás nakoplo. Do novej sezóny sme si stanovili cieľ, chceli by sme vyhrať základnú časť a postúpiť ďalej. O návrat do prvej ligy sa pobijeme, chceme byť opäť medzi elitou,“ povedal hráč FK Ekoprim Prešov Stanislav Krempaský. Šarišania štartujú nový ročník v piatok u súpera.

V Humennom sa bude duel začínať o 17.30. „Samozrejme, že tam chceme vyhrať. Trošku nás ale prekvapil čas úvodného výkopu. Hrá sa skôr a niektorí chlapci by mali byť ešte v práci, dúfam ale, že sa uvoľnia a do stretnutia budú môcť nastúpiť. Čaká nás súper, ktorý v minulej sezóne skončil o jednu priečku vyššie ako my. Hráči Humenného hrajú spolu aj veľký futbal, sú zohratí, uvidíme s čím na nás vybehnú. Verím, že odohráme dobrý zápas a domov prinesieme body,“ zaželal si Krempaský.

Rozpis zápasov FK Ekoprim Prešov v druhej lige Východ 2017/2018 do konca roka:

1. kolo – 10. 11. 2017 Angels Humenné – FK Ekoprim Prešov
2. kolo – 17. 11. 2017 FK Ekoprim Prešov – Partizán Bardejov
3. kolo – 24. 11. 2017 BNP Vranov – FK Ekoprim Prešov
4. kolo – 01. 12. 2017 FK Ekoprim Prešov – Zlato Lux Košice
5. kolo – 08. 12. 2017 FK Ekoprim Prešov – Grizzly Košice

Informácie redakcii sprostredkovala Miroslava Baranová

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame