Rôzne

FOTO: Prešovčania si opäť užívajú Farmárske trhy. Zavítali sme na ne aj my

Farmárske trhy opäť lákajú ľudí v Prešove. Konajú sa v centre mesta a už sú v plnom prúde. Zavítali sme na ne aj my s našim fotoaparátom.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Prešovčania si opäť užívajú Farmárske trhy. Zavítali sme na ne aj my
21
Galéria

Na Hlavnej ulici v Prešove môžete v týchto dňoch navštíviť jesenné pokračovanie Farmárskych trhov. Tie odštartovali v stredu a potrvajú až do piatka 12. októbra.

Organizátori ešte vopred informovali, že pripravený na nich je predaj originálnych slovenských výrobkov priamo od farmárov. Na Hlavnej sa rozprestiera viacero rôznych stánkov, ktoré ponúkajú všakovaké chutné dobroty či iný tovar. Na mieste sme tak objavili napríklad domáce údeniny či sladké potešenia na zjedenie, ale aj ovocné kríky pre záhradkárov či hračky a oblečenie pre deti. A to je len zlomok toho, čo sme tam zazreli.

„Mám rada, keď sa centrum Prešova takto oživí, má to svoju atmosféru a zmysel. Ľudia prídu niečo pozrieť a tak by to malo byť častejšie,“ prezradila pre náš spravodajský portál návštevníčka Farmárskych trhov Svetlana.

Ako sme už vyššie prezradili, Farmárske trhy potrvajú až do piatka. A zajtra, v ich záverečný deň, je pripravený ešte aj kultúrny program. Jeho prehľad si môžete pozrieť nižšie v prehľade a nezabudnite si popozerať aj našu fotogalériu priamo z miesta.

Piatok 12.10.:

14:00 Jesenná výsadba a vegetatívne rozmnožovanie drevín – ukážky pod skupinou E. Jakubeka (SZZ a UTV Prešov)
16:00 Oleksandra Makarova – xylofón show
17:00 Tombola – žrebovanie o ceny
17:30 speváčka Júlia Pavlovičová
18:00 BellySimi Dance / Simona

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

FOTOGALÉRIA: Farmárske trhy na Hlavnej v Prešove
21
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie