Ľubomír Hudačko Rôzne

Finalistky Miss Domaša na FOTKÁCH: O titul budú bojovať tieto krásky, medzi nimi aj Prešovčanka!

Už sa to blíži, veľký deň je pre dievčatá predo dvermi. Na Domaši sa bude rozhodovať o novej kráľovnej Miss, dievčatá opäť zabojujú o cennú korunku. Pozrite si vo fotogalérii prehľad finalistiek, medzi ktorými sa ocitla aj Prešovčanka či ďalšie krásky z nášho okresu.

Ilustračný obrázok k článku Finalistky Miss Domaša na FOTKÁCH: O titul budú bojovať tieto krásky, medzi nimi aj Prešovčanka!
Zdroj: Dnes24.sk

Miss Domaša pozná finalistky. Je medzi nimi aj Prešovčanka Nina či ďalšie krásky z nášho okresu, ale aj finalistka žijúca v ďalekom Thessaloniki.

Po roku sa opäť v rekreačnom stredisku Domaša-Dobrá chystá finále súťaže krásy. Moderátorom večera bude Štefan Skrúcaný a okolo neho sa budú krútiť krásky prevažne z východného Slovenska. Okrem pastvy pre oči si však na svoje prídu aj priaznivci hudby, pretože program večera je pestrý.

Tak napríklad, tešiť sa môžete na koncert Kristíny, Heleny Vondráčkovej, Rytmusa či Heľeniných očí. Zahrá aj Gipsy kings revival a to všetko už v sobotu 18. júla. Vo fotogalérii si môžete vybrať svoju favoritku. Tak čo, kto podľa vás zvíťazí?

Čítajte tiež:

Blíži sa finále Miss Domaša 2015: V ktorej oblasti sa bude konať a aký atraktívny program nás čaká?

foto: Pro Art/Jaroslav Milý

Krásky, čo budú bojovať o titul krásy: Finalistky Miss Domaša sú známe!
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM