Ľubomír Hudačko Rôzne

Domaša spoznala svoju novú MISS: Stala sa ňou táto dlhonohá kráska!

Domaša spoznala novú kráľovnú krásy! Slávnostný večer na Tíšave znamenal šarm, eleganciu a okulahodiace krivky jedenástich krások. Z nich mohla vyhrať titul len jedna a stala sa ňou napokon súťažiaca, ktorú do súťaže prehovárala jej sestra. A tá bola zároveň jej súperkou...

Ilustračný obrázok k článku Domaša spoznala svoju novú MISS: Stala sa ňou táto dlhonohá kráska!
Foto: Tomáš Šuhajda / Zdroj: Dnes24.sk

Slávnostný večer na Tíšave znamenal šarm, eleganciu a okulahodiace krivky jedenástich krások. Z nich mohla vyhrať titul len jedna a stala sa ňou napokon súťažiaca, ktorú do súťaže prehovárala jej sestra. A tá bola zároveň jej súperkou…

Na Domaši ovládla trón kráľovnej krásy Patrícia Nagyová. Pre rok 2014 tak Domaša spoznala novú víťazku, ktorú k účasti prehovárala sestra Barbora. Aj ona bola súťažiaca, titul tak ostane v rodine.

Mladučká spišskonovoveščanka má len osemnásť. Je to bývalá profesionálna volejbalistka, no kvôli zraneniu sa musela tohto športu vzdať a dnes brigáduje v kine. A komu by dopriala výhru viac, sebe alebo sestre? „Tak to je jasné, určite sestre,“ povedala počas súťaže táto mladá kráska. Za prvú vicemiss zvolila porota Annu Gergelčíkovú (25) z Prešova, druhou vicemiss bola vyhlásená Iveta Jusková (21) zo Spišskej Novej Vsi.

Miss sympatia sa stala Ivana Bodnárová (18). Ten však získala neobvyklým spôsobom, keďže rozhodujúcim nebolo hlasovanie, ale to, že počas zbierky, ktorá sa počas šou konala pre malú Natálku, ktorá súrne potrebuje rehabilitáciu, sa jej pod pódiom medzi divákmi podarilo vyzbierať najväčšiu sumu peňazí.

VIDEO zo šou Miss Domaša vrátane promenády v plavkách ešte dnes na vašej 24-ke!

Galavečer Miss Domaša 2014? Toto sú víťazky!
13
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM