Ľubomír Hudačko Iné športy

Spoznali sme držiteľa bronzových medailí prešovskej hokejbalovej ligy! Tím HBC Paluto zdolal HBC Panthers vysokým rozdielom v skóre a zabezpečil si tak triumf v boji o tretie miesto. O všetko rozhodla tretia tretina, kde víťazi zaznamenali až desať gólov!

Ilustračný obrázok k článku Desať gólov v jednej tretine? Bronz v prešovskej lige ovládli hráči Paluta po jednoznačnom debakli!

Dve tretiny celkom vyrovnaného zápasu sa skončilo totálnou deštrukciou v tretej tretine.

„Hráčom HBC Palutoblahoželám a jedným dychom pridávam, že pohár za 3.miesto je určite v tých správnych rukách,“ povedal hlavný organizátor Peter Kochan.

HBC Paluto – HBC Panthers 15:6 (3:2, 2:1, 10:3) Góly: Bajzát 6, Vrábel 3, Staš a Smrek po 2, Španiel, Ridila – Richter Pet. 3, Kochan, Francan, Košuth G. Brankári: Pištej – Šaravský Strely na bránku: 35:21 Vylúčenia: 3:2 Využitie presilových hier: 1:1 Rozhodcovia: Figel, Mitra

Zostavy: HBC Paluto: Pištej- Španiel, Nikitinský, Baláž st., Bodnár- Bajzát, Ličák, Ridila, Staš, Smrek, Vrábel HBC Panthers : Šaravský- Kochan, Francan- Richter Pet., Košuth G., Čengeri, Richter Pav., Jakubčo, Tomáš, Sokol, Soták