Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  20 °C
Futbal

Ďalší zápas futbalistov Tatrana Prešov: Už v piatok hrajú proti nezdolanému Pohroniu

Tím Pohronia v II. lige ešte ani raz neprehral, kým Tatran ťahal za kratší koniec už štyrikrát. Teraz sa stretnú vo vzájomnom súboji, favoritom sú domáci.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší zápas futbalistov Tatrana Prešov: Už v piatok hrajú proti nezdolanému Pohroniu
Zdroj: TASR

Duel je na programe už dnes, od 19.00 na ihrisku Pohronia. Šarišanom iste pomôže k výkonu opäť aj Dávid Keresteš, ktorý v zostave ešte v tejto sezóne nechýbal ani minútu. „Som rád, že mi tréner dáva takú dôveru a že som odohral všetky zápasy bez striedania. S priebehom sezóny ale nemôžeme byť spokojní, veľa bodov sme postrácali,“ povedal pred zápasom pre 1fctatran.sk.

Naposledy Prešovčania prehrali s Interom Bratislava a v tom zápase hráčom veľa vecí nevyšlo, čo priznáva aj Keresteš. „Zlyhali sme vo všetkom. Neviem či sme neboli koncentrovaní, ale Inter nás jednoducho prehral. Súper bol všade rýchlejší, my sme zaostávali,“ povedal ďalej a jedným dychom dodal, že proti Pohroniu to musí byť iné.

„Pohronie je dobrý tím, má dobrých hráčov, väčšinu z nich poznáme. Niektorí do Pohronia odišli práve od nás, o ich mužstve vieme dosť. Dobre sa na nich pripravíme. Body, ktoré sme stratili doma by sme chceli teraz získať,“ dodal stále mladý hráč Tatrana.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk