Ľubomír Hudačko Správy

Čo s najmenšími ratolesťami v medzisviatkovom období? Poradíme, kde v Prešove sa vám o nich postarajú

Vianočné sviatky potrvajú len tri dni a niektorí rodičia musia už teraz riešiť otázku, čo so svojími ratolesťami v medzisviatkovom období. Zaujímalo to aj nás a preto vám poradíme, kde sa vám o najmenších v Prešove postarajú.

Ilustračný obrázok k článku Čo s najmenšími ratolesťami v medzisviatkovom období? Poradíme, kde v Prešove sa vám o nich postarajú
Zdroj: Dnes24.sk

Práve z tohto dôvodu budú aj tento rok dve prešovské materské školy rodičom k dispozícii počas vianočných prázdnin a to konkrétne v dňoch od 29.12. do 31.12.2014.

„Každoročne totiž mesto Prešov vychádza v ústrety rodičom, ktorým pracovné povinnosti nedovoľujú byť medzi vianočnými a novoročnými sviatkami so svojimi rodinami po celý deň. O deti tak bude postarané v dvoch materských školách. Konkrétne na Sídlisku Sekčov to bude MŠ Čergovská a v centre mesta MŠ Hviezdoslavova,“ uviedla hovorkyňa radnice Veronika Kmetóny Gazdová.

V týchto školách bude v uvedené dni riadna prevádzka, t.j. od 6.00 h do 17.00 h. V prípade záujmu rodičov využiť túto službu je potrebné vopred nahlásiť meno dieťaťa riaditeľkám svojich MŠ, ktoré navštevujú. „Od 2. januára 2015 bude následne všetkých 20 materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov otvorených podľa zvyčajného harmonogramu,“ dodala hovorkyňa.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM