Krimi

Brutálne okamihy na Šariši: Dôchodcu na autobusovej stanici muž pobodal 6 ranami!

Bardejovom v sobotu otriasla desivá udalosť. Pred vchodom do autobusovej stanice, došlo ku konfliktu dvoch mužov a skončilo to brutálnym útokom nožom.

Ilustračný obrázok k článku Brutálne okamihy na Šariši: Dôchodcu na autobusovej stanici muž pobodal 6 ranami!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Košický kraj

Ku konfliktu dvoch mužov došlo pred vchodom do autobusovej stanice v Bardejove. Dnes24.sk o tom informovala Prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

„K udalosti došlo v sobotu 01.06.2024 pred­poludním. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bardejove na základe získanej dôkaznej situácie obvinil 32-ročného muža z Českej republiky zo zločinu ublíženie na zdraví spáchaného v súbehu s trestným činom výtržníctva,“ uviedla hovorkyňa.

Bodol ho 6-krát

„32-ročný muž fyzicky napadol 66-ročného miestneho muža, ktorého pri zápase šesťkrát bodol nožom do oblasti hrudníka, brucha a chrbta. Napadnutý Bardejovčan utrpel viaceré poranenia, bol prevezený do nemocnice,“ doplnila ďalej Ligdayová s tým, že zranenia si vyžiadajú liečenie viac ako 42 dní.

Osoba podozrivá zo spáchania toho skutku bola políciou podľa Ligdayovej ešte v ten deň vypátraná, bola zadržaná a umiestnená do cely policajného zaistenia. „Okresný vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného muža do väzby,“ dodala hovorkyňa.

ilustračné foto

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM