Rôzne

Ako budú počas sviatkov v Prešove fungovať škôlky? Na týchto miestach sa o vaše ratolesti postarajú...

Vianočné prázdniny štartujú už čoskoro. Mnoho rodičov však aj počas sviatkov potrebuje, aby sa o ich deti niekto postaral. Mesto Prešov sa preto rozhodlo vyjsť týmto rodičom v ústrety. Na týchto školách sa o ich drobcov postarajú...

Ilustračný obrázok k článku Ako budú počas sviatkov v Prešove fungovať škôlky? Na týchto miestach sa o vaše ratolesti postarajú...
Zdroj: Dnes24.sk

Vianočné prázdniny v materských školách (MŠ) v meste Prešov sa začnú v pondelok 22. decembra a potrvajú do 2. januára. Aj v tomto období však niektorí rodičia potrebujú, aby sa o ich ratolesti niekto postaral, preto mesto zabezpečilo medzi vianočnými a novoročnými sviatkami fungovanie dvoch materských škôl.

Ako uviedla hovorkyňa Prešova Veronika Kmetóny Gazdová, v dňoch 29. až 31. decembra budú rodičom k dispozícií MŠ Čergovská na Sídlisku Sekčov a MŠ Hviezdoslavova v centre mesta.

V týchto školách bude v uvedených dňoch riadna prevádzka, to znamená, otvorené budú od 6.00 h do 17.00 h. V prípade záujmu rodičov je potrebné vopred nahlásiť meno dieťaťa riaditeľkám MŠ, ktoré teraz navštevujú.

Všetkých 20 materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov bude otvorených podľa zvyčajného harmonogramu od 2. januára.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM