Futbal

Najmä druhý gól Tatrana Prešov stál za to. Proti Bardejovskej Novej Vsi si zelenobieli schuti zastrieľali a vyhrali rovnako ako vlani o päť gólov.

Ilustračný obrázok k článku Zopakovali vlaňajší výsledok: Zostrih gólov Tatrana proti Bardejovskej Novej Vsi, VIDEO

O všetkom sa rozhodlo už v prvom polčase, pretože favorit rýchlo viedol 3:0. Tatran jasne dominoval aj po zmene strán, pridal ďalšie dva góly a zaznamenal piaty úspech v sezóne.

Kvalitnejšia hra

„Očakávali sme, že súper bude brániť pred vlastnou šestnástkou, že sa zatiahne a my budeme musieť hrať. Pomohli nám rýchle góly v prvom polčase. V porovnaní s posledným stretnutím v Humennom, bola naša hra kvalitnejšia, hrali sme viac s pokojom a s loptou na kopačkách. Vytvorili sme si viac šancí, škoda, že sme ich všetky nevyužili,“ povedal k zápasu Marián Sabolčík pre 1fctatran.sk, ktorý v zápase vsietil po polhodine hry nádherný gól na priebežných 2:0. Aj ten si môžete pozrieť v priloženom videozostrihu.

1. FC Tatran Prešov – ŠK Milenium Bardejovská Nová Ves 5:0 (3:0)

• Góly: 3., 52. Gladiš, 30. Sabolčík, 35. Ivanecký (z 11m), 61. A. Pačinda
  • ŽK: Stachura, Vanta, Šott. Rozhodovali: Juhás – Gorel, Bali – Jenčik, 360 divákov.
  • Zostava Bardejovskej Novej Vsi: Mašlej – Rabik (19. Firment, 49. Šott), Stachura, T. Sosňak, Sopko, Poliak, Elizeuš, Pangrác Piter, Vanta, Elmazi, Theisz.
  • Zostava Prešova: Fabini – Ďurek, Grejták, Luberda, Špak, Lupčo (62. Špilár), Sabolčík, Ivanecký (71. Kopín), Ivanko Macej (71. Kraľovič), A. Pačinda (62. Makara), Gladiš (62. Goncharevich).

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Hl. foto: archívne

Zdroj: YouTube.com