Tlačové správy

Vyhrajte so zdravou výživou NORBI UPDATE pobyt vo Wellness hoteli Patince

Zákazníci predajní medzinárodnej značky zdravej výživy Norbi Update dostanú odmenu za svoje nákupy. Z každej z predajní na Slovensku - spolu je ich 28, bude vyžrebovaných po jednom výhercovi súťaže ,,Zbieraj body a vyhraj wellness víkend.“

Ilustračný obrázok k článku Vyhrajte so zdravou výživou NORBI UPDATE pobyt vo Wellness hoteli Patince
Zdroj: Dnes24.sk

Všetci výhercovia budú odmenení wellness víkendom, od piatka do nedele, pre 2 osoby s raňajkami vo Wellness hoteli Patince**** v hodnote 238,– EUR.

Odborník na zdravé stravovanie Norbi Update Ivan Gallo upresňuje podmienky súťaže: ,,Norbi Update pamätá na zákazníkov a vždy sa snaží pre nich pripraviť niečo špeciálne – darček, či súťažnú akciu. Na tohtoročné leto sme preto pripravili príťažlivú súťaž, ktorej nemožno odolať. Počas obdobia od 23.6. – 31.8.2014 môžu naši zákazníci zbierať body za každý nákup v hodnote 5 EUR v predajniach Norbi Update. Nazbieraním 21 bodov a po vyplnení svojich kontaktných údajov sa dostávajú do regulérneho žrebovania, ktoré sa uskutoční 12.9.2014 o 15:00 hodine za účasti notára. A o čo vlastne hráme? Spolu o 28 wellness víkendov (od piatka do nedele) pre 2 osoby s raňajkami vo Wellness hoteli Patince**** v hodnote 238,– EUR.“

Výhercov čaká vo Wellness Hoteli Patince**** príjemné prostredie, bazénový a saunový svet, ktorý môžu využiť naplno počas celého víkendu a komplexná ponuka poskytovaných služieb. Vo štvorhviezdičkovom hoteli ich bude personál rozmaznávať celý víkend. ,,A to nie je všetko. Počas súťaže pri nazbieraní 10 bodov dostanú zákazníci na ďalší nákup 8% zľavovú poukážku a po nazbieraní 21 bodov získajú 12% zľavovú poukážku. Stačí navštíviť sieť potravín Norbi Update so širokou paletou potravín bez pridaného cukru, s nízkym glykemickým indexom, s nízkym obsahom sacharidov a zákazníci sa sami presvedčia, že je to tak. Sieť prevádzok Norbi Update tak prináša nielen zdravý životný štýl, ale už aj relax formou pobytu v Patinciach v Podunajskom regióne, na aký sa nezabúda,“ konštatoval I. Gallo.

Medzinárodná značka zdravej výživy Norbi Update priniesla na slovenský trh v roku 2009 prakticky nový druh potravín. Výrobky sú s nízkym obsahom sacharidov, bez pridaného cukru a s vyšším obsahom vlákniny. Sú vhodné pre ľudí trpiacich civilizačnými ochoreniami, ako nadváha, obezita, diabetes, vysoká hladina cholesterolu, vysoký krvný tlak, ochorenia tráviaceho ústrojenstva, ale aj pre športovcov a ľudí, ktorí radi varia zo zdravých surovín. Jedinečnosť pre záujemcov, ktorí sa rozhodli pracovať franchisingovým systémom v oblasti zdravej výživy, spočíva v tom, že Norbi Update ako jediná potravinová sieť v Európe, má výrobky klinicky testované, potvrdené pre redukčnú diétu a pre diabetikov. Sortiment produktov Norbi Update je široký. Patria sem potraviny, ktoré ľudia každodenne konzumujú, ako chlieb a pečivo, mliečne, mäsové, konzervárenské, cukrárenské výrobky, cestoviny, sladkosti a pochutiny, mrazené produkty, ovocné nápoje a sirupy, cereálie a výživové doplnky, rôzne koreniny a sladidlá, ale aj hotové jedlá či menu pre študentov a zaneprázdnených manažérov.

Viac informácií je na www.update.sk

Vyhrajte so zdravou výživou NORBI UPDATE pobyt vo Wellness hoteli Patince
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM