Správy

Kúpalisko Sun Park? V týchto dňoch si ho veľmi neužijete, aký je dôvod?

Hoci známe prešovské kúpalisko na Sídlisku III už odštartovalo sezónu, v týchto dňoch si ho veľmi neužijete. Aký je dôvod?

Ilustračný obrázok k článku Kúpalisko Sun Park? V týchto dňoch si ho veľmi neužijete, aký je dôvod?
Foto: Ľubomír Hudačko / Zdroj: Dnes24.sk

Kúpalisko Sun Park v Prešove si v týchto dňoch veľmi jeho priaznivci neužijú. Bližšie podrobnosti včera zverejnilo samotné kúpalisko na sociálnej sieti, na ktorej informovalo o otváracích hodinách v tomto týždni.

„Vzhľadom na nízku teplotu a veternosť sme sa pondelok 8. júla rozhodli využiť na sanitačné práce a mimo rannej a večernej hodiny pre plavcov t.j. 7–8:00 a od 18–19:00 hod. neotvárame. ( platí pri nedaždivom počasí každý deň ),“ prezradilo kúpalisko.

Kúpalisko na sociálnej sieti zároveň pridalo aj ďalšie podrobnosti. „Predpoveď zatiaľ ukazuje podobný, alebo horší charakter počasia až do konca týždňa a preto zatiaľ neplánujeme otvoriť. Ak by sa však čokoľvek zmenilo a teploty by boli vyššie, samozrejme, otvoríme,“ znie stanovisko presonálu kúpaliska.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

A viete, že na Kalvári pribudla atraktívna novinka? Kliknite si fotogalériu.

Na obľúbenom mieste v Prešove pribudla novinka: Je ňou vyhliadkový ďalekohľad
3
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie