Ľubomír Hudačko Hokej

Prešovčania si to v play off rozdali s Novovešťanmi: FOTO a VIDEO zo zápasu

Fanúšikovia hokeja si prišli na svoje, začalo sa play off a naši hokejisti odohrali rovno dva zápasy na novoveskom štadióne. Pred slušnou viac ako tisícovou návštevou sa Prešov snažil ukoristiť dobré výsledky na ľade favorita.

Ilustračný obrázok k článku Prešovčania si to v play off rozdali s Novovešťanmi: FOTO a VIDEO zo zápasu

Sú to však Spišiaci, ktorí sú po dvoch zápasoch v play-off bez prehry. V piatok aj v sobotu si s Prešovom zahrali na domácej pôde.

V piatok po tretinách (0:0, 5:1, 3:3) vyhrali domáci 8:4. V sobotu to zo začiatku na výhru nevyzeralo, ale v tretej tretine domáci otočili zápas vo svoj prospech štyrmi gólmi. Séria bude pokračovať v Prešove. Už v najbližšom dueli ju môžu Novovešťania ukončiť a postúpiť do semifinále.

HK Spišská Nová Ves – PHK 3b Prešov 6:4 (0:1, 2:2, 4:1)

Góly a asistencie: 26. Gurčík (Vaic, Hamráček), 27. Rojkovič (Hrubý, Koky), 42. Hamráček (Hamrák, Vaic), 44. Vaic (Gurčík, Gavalier), 52. Cvengroš (Hamrák), 59. Vaic (Hamrák) – 6. Matejka (Lipovský, Niník), 25. Lipovský (Fusek, Gaborčík), 31. Kivader (Lipovský, Niník), 53. Komloš (Lipovský, Kivader)

Stav série – 2:0

OBRAZOM: Zápas Novovešťanov s Prešovom v play off