Na prešovskej čerpačke došlo k lúpeži: Toto je podrozrivý, poznáte ho?

Polícia informovala, že na prešovskej čerpačke došlo k lúpeži. Muži zákona dodali, že podozrivého z lúpeže zachytili kamery, ale dosiaľ sa ho nepodarilo stotožniť.

Ilustračný obrázok k článku Na prešovskej čerpačke došlo k lúpeži: Toto je podrozrivý, poznáte ho?
Zdroj: KR PZ v Prešove

Krajský policajný hovorca Daniel Džobanik informoval, že prešovskí kriminalisti vyšetrujú zločin lúpeže, ku ktorej došlo na jednej z prešovských čerpacích staníc.

„Dňa 8.9.2017 v čase okolo 22:10 h prišiel doposiaľ neznámy páchateľ na čerpaciu stanicu a s nožom v ruke žiadal od zamestnancov peniaze. Maskoval sa pritom s kapucňou na hlave. Pracovníčka stanice v obave o svoj život a zdravie dala mužovi bankovky v hodnote 430 eur,“ povedal Džobanik.

Krajský policajný hovorca uviedol, že podozrivého muža zachytili priemyselné kamery, doposiaľ sa ho však nepodarilo stotožniť. „Polícia preto vyzýva verejnosť, aby v prípade, že spoznali muža na záberoch, nech kontaktujú odbor kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Prešove, Vajanského 32, Prešov, t.č.: 0961 80 3601, prípadne aby sa ozvali na známom telefónnom čísle 158,“ dodal Džobanik.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame