Iné športy

Po prestávke pokračovala Prešovská hokejbalová liga kompletným 7. kolom. Úspešný víkend mali hráči spoza Topli, keď porazili domácich Eagles a Spartans.

Ilustračný obrázok k článku Hokejbalová liga v Prešove: Boje o body pokračovali ďalšími zaujímavými výsledkami
Zdroj: PHbL

Naopak, čierny víkend majú za sebou hráči Stemarc, ktorí si na konto pripísali dve bojovné prehry. Pozrite si v súhrne výsledkov aj ďalšie počiny vašich obľúbených tímov.

HBC Knights Bardejov – HBC Tornado  4:2  (1:0, 2:0, 1:2)

• Góly: M.Makara 3, Spišák – Žulkovský, Kožuško
  • Brankári: R.Makara – Lejko
  • Vylúčenia: 3:2
  • Využitá pr.hra: 0:1
  • Gól v oslabení: 1:0
  • Rozhodcovia: Kochan, A.Krivda

Škoda, že zníženie (3:0 na 3:2) z hokejok hráčov Tornada prišlo až v samotnom závere stretnutia, kde už nezostal dostatok času na prípadny zvrat.

Hokejbal Prešov o.z. U19 – o.z. HBC Stemarc  4:1  (0:1, 3:0, 1:0)

• Góly: D.Sedlák 2, Kochan 2 – Šurima
  • Brankári: Maruščák – Tóth
  • Vylúčenia: 0:5  naviac Maruščák (U19) 10 min. OT
  • Využitá pr.hra: 3:0
  • Rozhodca: Francan
  • Dohrávka: 6.kolo

F. Čirč (U19): „Aj napriek oklieštenej zostave si chlapci zápas odmakali a súpera prevýšili, nie len strelecky (46:8). Tešia nás taktiež aj tri výborne zohraté presilové hry“ .

HBC Eagles – HBK bauska. Vranov 0:8  (0:1, 0:3, 0:4)

• Góly: J.Havrilčák 3, Panik 3, Lacko, Sima
  • Brankári: T.Durkáč, Amrich – Kmec
  • Vylúčenia: 2:1
  • Bez využitia
  • Rozhodcovia: A.Krivda, Kochan
  • Dohrávka: 3.kolo

Keď vám v zápase všetko vychádza a súper sa počas celého zápasu len hľadá, tak je tento výsledok pre Eagles ešte veľmi priaznivý.

o.z. HBC Stemarc – HBC MV Transport  4:8 (1:3, 3:3, 0:2)

• Góly: Marton 2, Šurima, Novák – M.Ličák 3, Sedlačko 2, M.Kovalčík 2, Stanislav
  • Brankári: Tóth - Zbihlej
  • Vylúčenia: 1:1
  • Gól v oslabení: 0:1

Súboj najvyššie postavených mužstiev v priebežnej ligovej tabuľke definitívne rozhodla až tretia tretina, v ktorej strieľali góly len hráči MV Transport.

HBC Spartans – HBK bauska. Vranov 4:7 (1:2, 1:1, 2:4)

• Góly: Dolinský 2, M.Gmitro, Marcin – R.Fecko 3, J.Havrilčák 2, Sima, D.Fecko
  • Brankári: S.Hudák – Kmec
  • Využitá pr.hra: 1:1
  • Rozhodca: Francan, A.Krivda

Po dominantnej jazde proti Eagles, prišla zrejme na hokejky hráčov Vranova bezstarostnosť, čo sa im proti poslednému mužstvu v tabuľke mohlo škaredo vypomstiť, nebyť hokejbalovej nevyzretosti domácich Spartans.