Prešov v piatok cestoval na ľad MHK Humenné a diváci sa tak mohli tešiť na východniarske derby. V prvom zápase dokonca Penguins rozniesli súpera osmičkou, takže domáci mali hosťom čo odplácať. A zápas sa vyvíjal nad očakávania domácich fanúšikov, po prvej tretine svietilo skóre 2:0. Avšak...!

Ilustračný obrázok k článku HC Prešov Penguins prehrával v Humennom 0:2... Stalo sa však niečo, čo predčasne ukončilo celý zápas!

Piatkový duel 12. kola I. hokejovej ligy medzi MHK Humenné a HC Prešov 07 sa napokon nedohral. Dôvodom boli pokazené dvierka na mantineli v priestore, z ktorého vychádza na ľad rolba. Rozhodcovia ukončili stretnutie po prvej tretine za stavu 2:0 pre domácich. Góly Humenčanov strelili Ján Šeliga a Martin Segľa. Informáciu priniesol portál onlajny.eu.